Arrow - Heroes Movies
facebook
     
Strona główna | Forum | Redakcja | O Nas | Kontakt

"Arrow": Colton Haynes w regularnej obsadzie 7. sezonu, Paul Blackthorne odchodzi z serialu

Smolek, KT,2018-05-09 16:06:55

Kilka tygodni temu, ogłoszono, że Colton Haynes po kilku latach przerwy wróci do regularnej obsady 7. sezonu "Arrow". To nie koniec zmian, po odejściu Willy Holland w 16. odcinku szóstego sezonu, kolejny aktor, który występował od początku serialu odchodzi. Właśnie ogłoszono, że 6. sezon będzie ostatnim, w którym zobaczymy Paula Blackthorne'a, czyli serialowego Quentin Lance."Arrow": Opisy dwóch najbliższych odcinków 6. sezonu

Smolek, KT,2018-02-27 13:23:09

Stacja CW w ostatnich tygodniach opublikowała opisy do dwóch najbliższych odcinków 6. sezonu "Legends of Tomorrow". Najpierw zostanie wyemitowany 14. odcinek, pt. "Collision Course" (premiera już czwartek), w którym będzie kontynuowany konflikt pomiędzy Arrow Teamem i zespołem Outsiders, w który wchodzą: Curtis, Dinah, i Rene.  Następnie zostanie wyemitowany 15. odcinek, pt. "Doppelganger" (premiera 8 marca), w którym powraca Roy Harper (Colton Haynes).

Możliwe Spoilery: Opis odcinków znajdziecie TUTAJ"Arrow": Kyra Zagorsky jako Athena

Smolek, KT,2018-02-27 11:55:01

Jak donosi portal TV Line, Kyra Zagorsky ("Helix") dołącza do obsady 6. sezonu, w którym wcieli się w Athenę, byłą członkinię League of Assassins. Mając bliznę na twarzy będąca przykładem jej nieustraszoności i determinacji, Atena stara się zachować spuściznę Malcolma Merlyna, swojego upadłego dowódcy - i w ten sposób widzi każdego, kto kiedyś był z nim związany jako potencjalne zagrożenie. Informacja o angażu pojawia się neidługo po tym jak ujawniono, że Katrina Law powraca jako Nyssa Al Ghul, "aby ostrzec przed zbliżającym się niebezpieczeństwem, które zagraża wszystkim, co znamy i kochamy". Tak więc zanosi się, że tym niebezpieczeństwem będzie postać Atheny."Arrow": Katrina Law powraca w odcinku który zmieni serial na zawsze !!

Kuba, KT,2018-02-02 19:33:14

Wielu fanów było wściekłych na scenarzystów za kompletne zignorowanie wątku Nyssy al Ghul oraz jej siostry w premierze 6. sezonu. Ostatnio widzieliśmy "żonę" Olivera w trakcie finału 5. sezonu, gdzie wraz z Green Arrowem, Deathstrokiem, Dark Archerem i Captainem Boomerangiem stanęła do walki z armią Prometheusa, w której skład wchodziła m.i.n jej siostra, Talia. Co prawda z wypowiedzi Slade'a w premierze 6. serii mogliśmy wnioskować, że Nyssa przetrwała wysadzenie Lian Yu, nie mieliśmy na to oficjalnego potwierdzenia. Twórcy jednak nie zapomnieli o jednej z najlepszych postaci serialu, Nyssa al Ghul powróci już w tym sezonie, a jak zapewnia nas showrunnerka, Wendy Mericle, jej powrót będzie czymś wielkim i ważnym w historii całego serialu.

Więcej >>Zwiastun kolejnych odcinków 6 sezonu !

Smolek, KT,2018-02-02 19:31:57

Już jutro powraca, po zimowej przerwie, serial "Arrow". Stacja CW udostępniła nam dzisiaj nowy zwiastun odcinków 10-14 (15 jest dopiero kręcony, to właśnie w nim powróci Roy Harper). Trzeba przyznać, że nowy materiał prezentuje się zdecydowanie ciekawiej od tych serwowanych nam systematycznie od premiery 9 epizodu.

Wygląda na to, że rozłam w Team Arrow potrwa nieco dłużej niż jeden odcinek. Po za działającymi samodzielnie Black Canary, Wild Dogiem i Mr. Terrefickiem widzimy sceny walki między Green Arrowem a członkami Convenant. Zwiastun zapowiada nam także dalszy rozwój relacji Lance-Black Siren oraz Olivera z jego synem.


"Arrow": Zobacz zwiastun 11. odcinka

Smolek, KT,2018-02-02 19:12:11"Arrow": Zobacz rozszerzony zwiastun 10. odcinka

Smolek, KT,2018-01-14 09:28:05"Arrow": Opis odcinka 6x12 - "All for Nothing"

Smolek, KT,2018-01-14 09:06:11

Stacja CW opublikowała oficjalny opis 12. odcinka szóstego sezonu "Arrow", pt. "All for Nothing" (premiera 1 lutego). Odcinek wyreżyserowała Mairzee Almas, na podstawie scenariusza duetu Beth Schwartz & Oscar Balderrama.

Więcej>>"Arrow": Zobacz zwiastun 10. odcinka i zdjęcia

Smolek, KT,2018-01-09 16:13:56


Więcej>> Zdjęcia do odcinka znajdziecie TUTAJ, zapraszamy!


"Arrow" - Stephen Amell i Junstin Hartley na wspólnym zdjęciu

Smolek, KT,2018-01-09 16:10:03

Fani "Arrow" od początku serialu marzyli, żeby Justin Hartley, czyli Oliver Queen/Green Arrow ze "Smallville", wystąpił gościnnie w "Arrow". Niestety wciąż się to nie zrealizowało, i być może nigdy się nie wydarzy. Niemniej wydarzyło się coś mniejszego kalibru, ale co ucieszyło wielu fanów. W poprzednim miesiącu, podczas konwentu Heroes & Villains Fan Fest w San Jose, Stephen Amell i Justin Harltey po raz pierwszy spotkali się, i ten pierwszy udokomentował to spotkanie zdjęciem, które opublikował za pośredncitwem na Twitterze, z żartobliwym wspisem "Powinieneście zobaczyć usuniętą scenę z Crisis On Earth X". Kto wie, może dzięki temu przypadkowemu spotkaniu, kiedyś marzenia fanów "Arrow" się spełnią i Justin Hartley wystąpi w serialu?    starsze wpisy

 
    
              HeroesMovies:   Redakcja  |  O Nas  |  Kontakt  |  Pliki Cookies

Layout By Darksin   Copyright by HeroesMovies.pl © 2011-2013

Wszystkie grafiki wykorzystane na Portalu HeroesMovies.pl są własnością DC Comics i Marvel Comics. Mają one na celu jedynie popularyzowanie
tematyki komiksowo-filmowej w Polsce. HeroesMovies.pl nie odnosi żadnych korzyści majątkowych z ich tytułu.