Arrow - Heroes Movies
facebook
     
Strona główna | Forum | Redakcja | O Nas | Kontakt

DCEU znowu w ataku. Deathstroke niedostępny dla Arrow i Arrowverse!

Cyberius, KT,2017-12-23 18:56:18

Historia się powtarza. Filmowe uniwersum DC ponownie zabiera Deathstroke'a (Manu Bennett) z serialu Arrow, a tym samym z uniwersum Arrowverse. Producent wykonawczy "Arrow",  Marc Guggenheim opowiedział o pewnych ograniczeniach związanych z postaciami Deathstroke'a i Suicide Squad, podczas wywiadu przeprowadzonego w ACE Comic Con. Ujawnił, że Deathstroke nie jest już dostępny.

"To są bohaterowie DC", powiedział szczerze Guggenheim. "Po prostu je wynajmujemy, więc używamy postaci, które nam mówią, że możemy ich użyć, i kiedy możemy z nich korzystać, i pracujemy mimo ograniczeń w których nas umieszczają".

"Przez pewien czas mówili "nie możesz używać Deathstroke'a", a potem to się zmieniło i mogliśmy ponownie sprowadzić Slade'a Wilsona do serialu, a teraz wracamy do punktu wyjścia "nie możesz go użyć"
, Guggenheim przypomniał, wskazując na wersję filmową, graną przez Joe Manganiello, który niedawno pojawił się na końcu filmu DC - "Justice League".

Wiecej >> Film - wywiad


"Arrow": Zobacz zwiastun finału jesieni 6. sezonu

Smolek, KT,2017-12-02 22:35:03

Stacja CW opublikowała zwiastun 9. odcinka ósmego sezonu "Arrow", pt. "Irreconcilable Differences", który będzie finałem jesieni. Jak widzimy w trailerze, szykuje się zdrada kogoś z Arrow Team.Złoczyńcy z Earth-X na nowym plakacie promującym crossover

Smolek, KT,2017-11-27 11:09:11

Stacja CW opublikowała nowy plakat promujący nadchodzący crossover Arrowverse, pt. "Crisis on Earth-X". Widzimy złoczyńców z Earth-X, z którymi będą musieli się poradzić sobie bohaterowie. Crossover rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek!Jessica Parker Kennedy wystąpi w crossoverze. Kogo zagra?

Smolek, KT,2017-11-23 18:07:39

Jak dobrze wiemy w crossoverze Arrowverse, pt. "Crisis on Earth" odbędzie się ślub Barry'ego i Iris, ale zostanie przerwany przez przybyszów z Earth-X. Jak donosi portal TV Guide, okazuje się, że na tej uroczystości pojawi się bardzo tajemniczy gość, którego intencje wydają się o wiele mniej zabójcze. Miej oko na niezmiernie niezręczną dostawczynię posiłków, która ofiaruje swoją pomoc Barry'emu, by opanować wszelkie przedślubne problemy. Jednak dziewczyna wydaje się, że jest aż za bardzo zainteresowana, by obejrzeć Iris (Candice Patton) i Barry (Grant Gustin) jak biorą ślub. Portal TV Guide ma swoje teorie teorie na temat tego, kim ona jest - nie wspominając już o tym, jakie może być jej powiązanie z Barrym i Iris, ale nie chcieli tego zdradzać. Ale jak ujawnili, fakt, że gra ją Jessica Parker Kennedy (The Secret Circle, Smallville), powinien dać wskazówkę kogo może zagrać. 

Fani spekulują, że może być to córka Barry'ego i Iris z przyszłości. W komiksach mieli oni córkę, Dawn. Ona i jej brat bliźniak Don urodzili się w 30 wieku. Oboje odziedziczyli moc super szybkości od swojego ojca, Barry'ego Allena. Pomimo ogromnego strachu i nienawiści do metaludzi i ich mocy w 30 wieku, Dawn i Don zdecydowali się czynić dobro jako superbohaterowie. Używając super szybkości do szybkiego obracania się, pojawiali się jako tornada i znani byli jako Tornado Twins.


Nowy 1-minutowy zwiastun crossovera Arrowverse

Smolek, KT,2017-11-22 22:39:17

Stacja CW opublikowała nowy, 1-minutowy zwiastun tegorocznego crossovera Arrowverse, pt. "Crisis on Earth-X". Widzimy kilka nowych scen. Crossover rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek w odcinku "Supergirl"Nowy, oficjalny plakat crossoveru, Red Tornado i Metallo ?

Kuba, KT,2017-11-22 12:02:16

Promocja "Crisis on Earth-X" trwa dalej! Tym razem twórcy udostępnili niesamowity plakat. Widzimy na nim najważniejsze postacie crossoveru. Najciekawiej prezentuje się strona villainów, po za Reverse Flashem Overgirl, Nazi-Arrowem i Nazi-Prometheusem widzimy tu dwóch zupełnie nieznanych villainów. Oczywiście ich pojawienie się wywołało masę spekulacji, jeden z nich przypomina komiksową wersję Metallo. To zbudowany z metalu robot a na środku jego klaty widzimy Kryptonit. W tle natomiast znajduje się okryty charakterystycznym wirem...Red Tornado (podobny wir widzieliśmy w trailerze crossovera).

Tego pierwszego widzieliśmy w innej wersji w "Supergirl", podobnie Red Tornado gdzie złoczyńca poległ w pierwszym sezonie. W komiksach pełnił on także funkcje bohatera i był nawet członkiem Justice League.


Kto na pewno wystąpi w crossoverze a kto na pewno nie ?

Kuba, KT,2017-11-18 22:13:43

Do wielkiego crossoveru CW pozostało jeszcze 9 dni. Ostatnio mieliśmy prawdziwy wysyp informacji, zdjęć i krótkich zapowiedzi, już w poniedziałek możemy się spodziewać pierwszego, pełnoprawnego trailera tej 4-godzinnej, epickiej przygody. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was zestawienie postaci i aktorów którzy NA PEWNO pojawią lub nie pojawia się w nadchodzącej przygodzie. Choć liczymy na to, że twórcy nas jeszcze czymś zaskoczą. Kto się pojawi:


Więcej >>


"Crisis on Earth-X" - zobacz 30-sekundowy zwiastun crossovera

Smolek, KT,2017-11-18 21:10:46Crisis On Earth-X: jeszcze więcej zdjęć z serialowego crossovera

Stoneone, KT,2017-11-18 18:32:55

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z nadchodzącego serialowego crossovera. Zdjęć jest niemalże 100, ale uważajcie na potencjalne spoilery... Nie, nikt na nich nie zginął, ale czasem czyjaś obecność, jakaś relacja, może zepsuć oglądanie. Dobrej zabawy!

Więcej >>Arrow Sezon 6 Epizod 7 "Thanksgiving" - zapowiedź odcinka

Stoneone, KT,2017-11-18 18:22:22nowsze wpisy    starsze wpisy

 
    
              HeroesMovies:   Redakcja  |  O Nas  |  Kontakt  |  Pliki Cookies

Layout By Darksin   Copyright by HeroesMovies.pl © 2011-2013

Wszystkie grafiki wykorzystane na Portalu HeroesMovies.pl są własnością DC Comics i Marvel Comics. Mają one na celu jedynie popularyzowanie
tematyki komiksowo-filmowej w Polsce. HeroesMovies.pl nie odnosi żadnych korzyści majątkowych z ich tytułu.