Arrow - Heroes Movies
facebook
     
Strona główna | Forum | Redakcja | O Nas | Kontakt

"Arrow" : Trochę informacji o 6 sezonie serialu

Robert, KT,2017-07-10 06:49:48

W internecie (głównie za  sprawą wywiadów) pojawiło się kilka nowych, nie szczególnie dużych informacji dotyczących niektórych wydarzeń z 6 sezonu. Dowiedzieliśmy się już o tym, że Slade Wilson otrzyma swój wątek a także, że ujrzymy powrót postaci z 1 sezonu (fani spekulują, że może chodzić o przyjaciela Wilsona, Billy'ego i ujrzymy go w retrospekcjach). Po za tym dowiedzieliśmy się, że:


Więcej >>

"Arrow": Stephen Amell ujawnia...

Smolek, KT,2017-07-08 23:07:09

Podczas panelu na Heroes & Villains Fan Fest w Nashville, Stephen Amell ujawnił, że Manu Bennett...

Więcej >> Uwaga SPOILER !!!"Arrow" : W 6 sezonie relacja Olivera i Williama ulegnie zmianie

Robert, KT,2017-07-07 19:48:22

Decyzja o wprowadzeniu do akcji serialu syna Olivera, Williama spotkała się z mieszanym odbiorem od fanów. Wielu narzeka, że twórcy znowu odeszli od komiksów i nie zaprezentowali nam prawdziwego Connora Hawka. Jednak do finału 5 serii syn Samanthy Claythorne odgrywał rolę wręcz marginalną. Dopiero wtedy prawie padł ofiarą Adriana Chase.

Poznał wtedy prawdziwą tożsamość Green Arrowa (który w 4 serii ocalił go przed Damienem Darkhiem) a także dowiedział się kto jest jego prawdziwym ojcem..

Wiecej >> SPOILER !!!Arrow: Zobacz nowy strój Dinah w 6. sezonie

Smolek, b.,2017-06-27 21:12:14

Sesja zdjęciowa do 6. sezonu "Arrow" ujawniła wygląd nowego stroju Dinah Drake w 6. sezonie. Fani zwracają uwagę, że strój wygląda trochę podobnie do tego z The New 52.Arrow: Jednak ktoś z regularnej obsady nie przeżyje cliffhangera z finału 5. sezonu?

Smolek, b.,2017-06-27 20:51:59

Po zaskakującym cliffhangerze z finału 5. sezonu, fani "Arrow" zastanawiali się kto zginął podczas eksplozji na wyspie. Wielu uważało, że nikt nie zginie z regularnej obsady serialu. Jednak producent wykonawczy, Marc Guggenheim ostrzega, abyśmy nie zakładali bezpiecznie, że większość głównych bohaterów na pewno przetrwa, ponieważ spodziewamy się ich powrotu w przyszłym sezonie.

"Wiem, że każdy próbuje ustalić, kto przeżyje, kto umrze, w wyniku clifhangeru, bazując na statusie kontraktowym ludzi, a ja bym powiedział, że to niekoniecznie dobry pomysł", mówi. "Przykładem, na który chciałbym zwrócić uwagę, jest serial "The Walking Dead". Mieli sezon finałowy podobny do naszego, w którym grupa bohaterów była w tragicznej sytuacji pod koniec sezonu, i oni również byli członkami regularnej obsady. Tylko dlatego, że byli w regularnej obsadzie, nie oznaczało, że wszyscy wyjdą żywi z tego cliffhangera".

Z pewnością ta wypowiedź producenta jeszcze zwiększy spekulacje u fanów czy faktycznie ktoś z regularnej obsady zginie, i kto to będzie. Z drugiej strony może być to gra producenta, żeby zwiększyć spekulacje wśród fanów, a tym samym ich ciekawość odnośnie premierowego odcinka 6. sezonu.Arrow: Poznaliśmy głównego złoczyńcę 6. sezonu?

Smolek, b.,2017-06-27 20:36:07

Do sieci wyciekł opis castingowy do regularnej roli w 6. sezonie "Arrow". Chodzi o Ricardo Diaza, a.k.a. Richarda Dragona, wielkiego wroga Green Arrowa w New 52, i lidera Longbow Hunters, drużyny stworzonej przez niego do pokonania Green Arrowa (znajdowali się w niej: Count Vertigo, Clock King, Brick, Red Dart, i Killer Moth). Fani spekulują, że może być to główny złoczyńca 6. sezonu. Przed New 52, co ciekawe Dragon nie był złoczyńcą, ani nie powiązany z Green Arrowem, a mistrzem sztuk walki, który wytrenował takie postaci jak Questiona, Huntress, Oracle, Renee Montoyę, czy Lady Shivę. Na razie news trzeba brać za plotkę, bo nigdzie poza Redditem nie pojawił się ten opis castingowy.

RICRADO DIAZ - Mężczyzna mający 30 lub 40 lat. Twardziel, były skazaniec niedawno wypuszczony z więzienia za przestępstwa, których nie popełnił. Ricardo korzysta ze swojej wolności i 25 milionów dolarów z pieniędzy rozliczeniowych, aby uzyskać kontrolę nad przestępczym podziemiem Star City. Jest mistrzem sztuk walki i ekspertem od walki wręcz, który udoskonalił swoje umiejętności przez lata życia na ulicy i więzieniu. 7/13 CZŁONEK REGULARNEJ OBSADY W NIEPEŁNYM WYMIARZE CZASU

Fani zastanawiają się, co w opisie oznaczają liczby 7/13. Możliwe, że chodzi o to, że pojawi się w 7 z 13 pierwszych odcinków 6. sezonu. Wydawało się, że głównym złoczyńcą seronu będzie drużyna Convenant, i w sumie może to być prawdą, po prostu liderem tej drużyny będzie Richard Dragon. Nie ma też pewności, że nie był to tylko roboczy tytuł teamu, żeby nie ujawnić żadnych szczegółów poprzez wyjawienie, że złoczyńcami sezonu będzie drużyna Longbow Hunters.Arrow: James Bamford wyreżyseruje pierwszy odcinek 6 sezonu

Robert, b.,2017-06-18 15:37:22

Aktorzy otrzymali już swoje skrypty pierwszego odcinku 6 sezonu "Arrow". Zdjęciem pierwszej strony scenariusza podzielił się Stephan Amell. Nie poznaliśmy tytułu, który jest zamazany, za to znamy nazwisko reżysera tego odcinka. Jest nim ulubieniec fanów (według wielu najlepszy reżyser serialu), czyli James Bamford, który zawsze w swoich odcinkach prezentuje nam najlepsze sceny akcji w serialu. James reżyserował pierwsze dwa odcinki 5 sezonu, 100 epizod "Arrow", a także 2 odcinki 4 sezonu. Nie wiemy iloma epizodami zajmie się w tym sezonie. Zazwyczaj zajmuje się koordynacją pracy kaskaderów.Manu Bennet walczy o solową produkcję z Deathstrokiem !!!

Robert, KT,2017-06-05 16:46:26

Jeszcze nie dawno praktycznie wszyscy fani pogodzili się z myślą, że ich ulubieniec, Manu Bennet już nigdy nie sportretuje Slade Wilsona a.k.a Deathstroke. Jednak po rewelacyjnym powrocie w finale 5 sezonu "Arrow" wygląda na to, że może odegrać jeszcze nie małą rolę w całym Arrowverse. Oczywiście powróci przynajmniej w pierwszym odcinku 6 sezonu, ale sam aktor zdaje się liczyć na znacznie więcej. Na Twitterze rozpoczął akcję mającą na celu przekonanie twórców do....stworzenia solowej produkcji o jego postaci! Przekonuje fanów do rozmów z twórcami i proszeniem ich o serial, sam pisze za pośrednictwem portalu do showrunnerów oraz wyraża co i rusz wielką ochotę do gry w tej produkcji. Pomysł podłapali inni a swój zapał wyraziło kilku komiksowych twórców między innymi znany Marv Wolfman.

Jak wiemy sam Bennet ma w ciągu najbliższych tygodni spotkać się na kilka rozmów z showrunnerami "Arrow" i ustalić przyszłość swoją i swojej postaci w uniwersum. Sam aktor pracuje także na planie 2 sezon (10 odcinków) "Kronik Shannary" gdzie odgrywa kluczową rolę.Arrow: Potwierdzono obecność dwóch postaci w 6. sezonie

Smolek, b.,2017-06-02 19:55:31

Po cliffhangerze z finału 5. sezonu "Arrow", fani się zastanawiali się kto przeżyje. Oczywiście Wild Dog, Dinah, czy Black Siren wiedzieliśmy, że przeżyją, bo aktorzy mają podpisane kontrakty na występy w regularnej obsadzie. Teraz mamy kolejne potwierdzenie. Wczoraj Juliana Harkavy, czyli serialowa Dinah opublikowała fotografie z sesji zdjęciowej do 6. sezonu "Arrow". Podobnie zrobił Echo Kellum, którego Curtis jest razem z Black Siren na zdjęciu (w rozwinięciu). Tym samym potwierdził, że Curtis przeżył wybuch bomb na Lian Yu, a sam Echo wciąż będzie w regularnej obsadzie serialu.

Więcej >>Arrow: Manu Bennett o Sladzie w 6. sezonie i filmowym uniwersum

Smolek, b.,2017-06-02 19:43:26

W ostatni weekend, Manu Bennett pojawił się w Londynie na MCM Comic-Con, na którym ujawnił dwie ciekawe informacje odnośnie Deathstroke'a w "Arrow". Aktor nie mógł za wiele ujawnić, bo w Wielkiej Brytanii nie wyemitowano jeszcze finału. Ale udało mu się zdradzić, że w nadchodzących tygodniach ma rozmawiać z producentami odnośnie Slade'a w 6. sezonie. Bennett wyjawił również dlaczego Deathstroke nie mógł wcześniej powrócić do "Arrow", a dlaczego wreszcie to się udało.

"Nie było jeszcze żadnego porozumienia, ani umowy, odnośnie mojego powrotu do "Arrow" w 6. sezonie, ale wiem, że ich (producentów, przyp. red.) intencją jest pokazanie więcej wątku z Deathstrokem, i fani oczywiście również tego chcą. Tak więc będą to ciekawe rozmowy, które będziemy mieli w nadchodzących tygodniach, aby zobaczyć jaki jest potencjał".

Manu odniósł się także do filmowego uniwersum i jego postaci. Jak mu powiedział producent wykonawczy, Marc Guggenheim, nie mogli użyć jego postaci wcześniej ze względu na potencjalne pojawienie się Deathstroke'a w filmowym uniwersum. Aktor dodał, że Slade miał się pojawić filmie o Batmanie, ale od kiedy są problemy z produkcją filmu, producenci mieli okazję na sprowadzenie Deathstroke'a z powrotem do serialu, i z tej okazji skorzystali.nowsze wpisy    starsze wpisy

 
    
              HeroesMovies:   Redakcja  |  O Nas  |  Kontakt  |  Pliki Cookies

Layout By Darksin   Copyright by HeroesMovies.pl © 2011-2013

Wszystkie grafiki wykorzystane na Portalu HeroesMovies.pl są własnością DC Comics i Marvel Comics. Mają one na celu jedynie popularyzowanie
tematyki komiksowo-filmowej w Polsce. HeroesMovies.pl nie odnosi żadnych korzyści majątkowych z ich tytułu.