Arrow - Heroes Movies
facebook
     
Strona główna | Forum | Redakcja | O Nas | Kontakt

Zapraszamy na wywiad: John Barrowman może wrócić do "Arrow". Manu Bennet o Sladzie w 6 sezonie

Robert, KT,2017-08-13 09:18:36

Jak wszyscy pamiętamy, Malcolm Merlyn a.k.a Dark Archer zginał w trakcie bitwy o Lian Yu w finale 5 sezonu. Zaraz po finale na ten temat wypowiedział się John Barrowman, aktor który odgrywał tą postać od 5 lat i pojawił się zarówno w "Arrow", "The Flash" jak i z ważną rolą w "DC's Legends of Tomorrow". Aktor był bardzo rozgniewany i rozczarowany decyzją zabicia Merlyna, twórcy ogłosili bowiem, że Archer do Arrowverse już nie powróci. Guggenheim jednak zmienny jest. W niedawnej wypowiedzi ogłosił, że wszystko zależy od...chęci aktora.

Więcej >>"Arrow": Trwają castingi do roli Joe'a Wilsona?

Smolek, KT,2017-08-10 22:30:35

Po tym jak Oliver wspomniał w finale 5. sezonu o synu Slade Wilsona, i po tym jak ujawniono, że w 6. serii zobaczymy dwuodcinkowy odcinek skupiony na Sladzie, i zobaczymy w nim retrospekcje, wszystko wskazywało, że Joe Wilson zaliczy debiut w "Arrow". Teraz wygląda na to, że obecnie trwają castingi do roli Joe Wilsona, który w komiksach był znany jako Jericho. Jak donosi portal TV Line, serial CW poszukuje Australijskiego chłopca do gościnnej roli, zamkniętego w sobie, kapryśnego, wysportowanego nastolatka. Pozostaje czekać na potwierdzenie tej informacji.Zapraszamy na wywiad: Stephenem Amellem o serialu "Arrow"

Robert, KT,2017-08-10 15:19:19

Stephen Amell udzielił portalowi CBR wywiadu w którym wypowiedział się między innymi o 6 sezonie oraz swoich refleksjach po ostatnim, znakomitym dla serialu "Arrow" roku... Zapraszamy...

TUTAJ >> UWAGA możliwe SPOILERY!!!"Arrow" prawdopodobnie dostanie 7 sezon !

Robert, KT,2017-08-06 19:19:55

Co prawda stacja CW swoje kolejne sezony swoich seriali zamawia dopiero w okolicach grudnia-kwietnia, twórcy "Arrow" już wypowiedzieli się o kolejnym, potencjalnym sezonie. Okazuje się, że już rozpoczęli wstępne rozmowy na temat tego jak wyglądać ma 7 sezon przygód Green Arrowa. Jak przyznaje Guggenheim nigdy tak wcześnie nie rozmawiali o kolejnej serii, wynika to z tego co planują zaprezentować w 6 odsłonie.

Jak wyznał również showrunner, twórcy od momentu startu prac nad 1 sezonem wiedzieli w jakim punkcie chcą zakończyć cały serial. Jak jednak przyznał zakończenie to jest tak uniwersalne, że mogą je osiągnąć robiąc nieokreśloną liczbę sezonów. Warto jednak zauważyć, że kontrakty 4 najważniejszych w serialu aktorów, Stephana Amella, Emily Bett Rickards, Davida Ramseya i Willy Holland kończą się w 2019 roku, czyli 7 seria byłaby ich ostatnią, potem musieliby renegocjować umowy. Ciągle możliwe jest też to, że twórcy w pewnym momencie zmienią większość obsady.Arrow: 2-odcinkowa historia Slade'a Wilsona toczyć się będzie w 1 połowie sezonu!

Robert, b.,2017-07-31 19:49:01

Dla wielu fanów informacja, że Slade Wilson (Manu Bennett) dostanie swoją 2-odcinkową historię, była najlepszym elementem panelu na Comic-Conie poświęconemu "Arrow". Choć nie dostaliśmy nowych wiadomości fabularnych, twórcy potwierdzili, że oba odcinki toczyć się będą w 1 połowie sezonu. Nie jesteśmy jednak pewni czy chodzi Guggenheimowi o przedział 1-11 czy 1-9 (ten epizod zawsze jest finałem jesieni). Na pewno jednak nie będą to odcinki 8 (crossover), 1 (pilot), 2 (Amell potwierdził brak retrospekcji w tym odcinku) oraz właśnie 9 (mid-season finale). W retrospekcjach poświęconym Deathstrokowi mamy zobaczyć jego origin. Jeśli chodzi o historię w czasie rzeczywistym, zapewne dotyczyć będzie ona syna Slade'a.Arrow: W 6. sezonie do Arrow Team nie dołączą nowi rekruci

Robert, b.,2017-07-31 19:40:08

Jeśli chodzi o losy dotychczasowych, pierwszoplanowych postaci "Arrow" twórcy skąpią szczegółów próbując ukryć przed fanami, jakie konsekwencje będzie miał wybuch na Lian Yu. Jednak w niedawnym wywiadzie Marc Guggenheim jasno ogłosił, że bez względu na to jak będzie wyglądać Arrow Team w nowej serii, nikt nowy do niej nie dołączy.

Arrow Team przeszedł już wiele rewolucji. W 5 sezonie po odejściu Arsenala, Speedy oraz śmierci Black Canary, Oliver jak pamiętamy zrekrutował Wild Doga, Ragmana, Artemis, Mr. Terrefica oraz w późniejszym okresie nową Black Canary. W trakcie sezonu drużynę opuścił Rory Regan z powodu utracenia magicznego płaszcza, a Evelyn Sharp zdradziła drużynę dołączając do armii Prometheusa.

W 6 serii w skład drużyny na pewno wejdą Green Arrow, Black Canary oraz Spartan (wywiady Davida Ramseya jasno potwierdzają, że ten nie zginął w finale 5 sezonu). Oczywiste jest też, że to samo spotka Overwatch oraz Wild Doga. Fani nadal są podzieleni jeśli chodzi o Curtisa, a jego los pozostaje niepewny. Quentin Lance oraz Theia Queena (o ile przetrwają) zapewne nadal będą działać w charakterze wsparcia.Arrow: Marc Guggenheim o Richardzie Dragonie

Smolek, b.,2017-07-31 19:24:42

Jak dobrze wiemy, podczas Comic-Con potwierdzono, że Richard Dragon pojawi się w 6. sezonie "Arrow". Jak ujawnia producent wykonawczy, Marc Guggenheim będzie on różnił się od wcześniejszych głównych złoczyńców w serialu.

"Co naprawdę mi się podoba w naszej interpretacji Richarda, to fakt, że jest bardzo realistyczny", powiedział Guggenheim. "On nie jest ekstrawaganckim głównym złoczyńcą, nie ma kostiumu, naprawdę jest królem światka przestępczego w stylu Tobiasa Churcha. Tobiasa widzieliśmy tylko w 5 odcinkach, więc jesteśmy podekscytowani perspektywą zrobienia tego fajnego, realistycznego króla światka przestępczego, ale przez dłuższy okres czasu. Nigdy tak naprawdę nie robiliśmy tego w serialu, więc to jest coś innego"."Arrow": Kathleen Gati wraca jako Raisa

Smolek, KT,2017-07-26 20:36:50

Jak podaje portal Green Arrow TV, Kathleen Gati ("Fear the Walking Dead: Flight 462", "General Hospital"), która wcieliła się w pilocie "Arrow" w postać Raisy, powróci w 6. sezonie. Raisa opiekowała się domem, i wiązała ją z Oliverem specjalna wieź. Jej powrót potwierdził producent wykonawczy, Marc Guggenheim, podczas Comic-Con.

"To jest po prostu sensowne, biorąc pod uwagę historię, którą opowiadamy", mówi Guggenheim. Wszystko wskazuje, że Samantha zginie w wybuchu z finału 5. sezonu, tak więc Raisa zapewne pomoże Oliverowi wychowywać jego syna, Williama.[SDCC] "Arrow" - nowy aktor, nowe postacie, powroty i duży wątek Slade Wilsona! SPOILERY!!!

Robert, Smolek, KT,2017-07-23 09:46:58

Ostatni panel Arrowverse dotyczący serialu "Arrow" był zdecydowanie najuboższy w nowe szczegóły, otrzymał jednak najlepszy trailer oraz zapewne najlepszy casting. Zapraszam do szybkiego przeglądu najważniejszych newsów. Na początek Trailer 6 Sezonu:

Przede wszystkim do obsady 6 sezonu dołączył Michael Emerson ("Lost", "Impersonalni"), to bardzo popularny, 62-letni aktor, zdobywca dwóch nagród Emmy. Zagrać ma tajemniczą postać nowego villaina. Nie ujawniono więcej szczegółów, ale spekuluje się, że ma zagrać Caydena Jomesa czyli lidera Helix, sama organizacja jak potwierdzono ma jeszcze wrócić w 6 serii. Kacey Hol powróci w roli znanej nam hakerki ugrupowania, Aleny.

Marc Gugenheim powiedział, że 5 sezon był o budowaniu drużyny. Natomiast nowa seria (kiedy mamy Arrow Team 2.0) ma być poświęcona rodzinie i jej konsolidacji. Co ciekawe potwierdził on krążce plotki o tym, że dostaniemy grupę głównych villainów!

Więcej >>Arrow: Manu Bennett jako Deathstroke na planie 6. sezonu

Smolek, b.,2017-07-21 18:06:37

Niedawno informowaliśmy, że Manu Bennett powróci w 6. sezonie "Arrow". Teraz do sieci wyciekło zdjęcie z planu premierowego odcinka 6. sezonu, na którym widzimy aktora w stroju Deathstroke'a.nowsze wpisy    starsze wpisy

 
    
              HeroesMovies:   Redakcja  |  O Nas  |  Kontakt  |  Pliki Cookies

Layout By Darksin   Copyright by HeroesMovies.pl © 2011-2013

Wszystkie grafiki wykorzystane na Portalu HeroesMovies.pl są własnością DC Comics i Marvel Comics. Mają one na celu jedynie popularyzowanie
tematyki komiksowo-filmowej w Polsce. HeroesMovies.pl nie odnosi żadnych korzyści majątkowych z ich tytułu.