Arrow - Heroes Movies
facebook
     
Strona główna | Forum | Redakcja | O Nas | Kontakt

Arrow Sezon 6 Epizod 7 "Thanksgiving" - zdjęcia

Stoneone, KT,2017-11-18 18:18:43

Więcej >>"Crisis on Earth-X": Zobacz zdjęcia z crossovera

Smolek, KT,2017-11-18 09:29:36

Stacja CW opublikowała 19 zdjęć promocyjnych z tegorocznego crossovera Arrowverse, pt. "Crisis on Earth-X". Po raz pierwszy możemy zobaczyć Russella Toveya jako The Raya/Raya Terrilla. Crossover rozpocznie 27 listopada (najpierw w odcinku "Supergirl", następnie będzie kontynuowany w "Arrow"), a zakończy 28 listopada (trzecia część crossovera będzie miała miejsce w serialu "The Flash", a czwarta ostatnia w "Legends of Tomorrow").

Więcej >>Kiedy wrócą seriale Arrowverse po Nowym Roku?

Smolek, KT,2017-11-16 22:35:48

Jak to zwykle bywa w grudniu, seriale Arrowverse będą miały około miesiąc przerwy w emisji. CW ujawniła kiedy zobaczymy Olivera, Barry'ego, Sarę, i Karę ponownie w akcji po Nowym Roku. "Supergirl" powróci 15 stycznia, dzień później powróci "The Flash" (w ten sam dzień będzie miał swoją premierę serial "Black Lightning", ale na razie nie należy on do Arrowverse), a z kolei "Arrow" powróci na ekrany 18 stycznia. Dokładnej daty powrotu "Legends of Tomorrow" nie ujawniono, tylko to, że serial wróci w lutym, i zmieni dzień i godzinę emisji.Arrow Sezon 6 Epizod 6 "Promises Kept" - zdjęcia z odcinka

Stoneone, KT,2017-11-15 12:48:17

Więcej >>"Crisis on Earth-X" - filmowe promo crossovera

Stoneone, KT,2017-11-14 20:38:11Crisis on Earth X - Oficjalny opis tegorocznego crossovera Arrowverse

Smolek, KT,2017-11-14 15:23:09

Stacja CW opublikowała oficjalny opis tegorocznego crossovera Arrowverse, zatytułowanego "Crisis on Earth-X". Crossover rozpocznie 27 listopada (najpierw w odcinku "Supergirl", następnie będzie kontynuowany w "Arrow"), a zakończy 28 listopada (trzecia część crossovera będzie miała miejsce w serialu "The Flash", a czwarta ostatnia w "Legends of Tomorrow").

Ślub Barry’ego (Grant Gustin) i Iris (Candice Patton) zbiera cały gang razem, ale wszystko idzie nie tak, kiedy złoczyńcy z Ziemi-X atakują ceremonię. Wszyscy superbohaterowie zbierają się razem z pomocą swoich super przyjaciół, takich jak Citizen Cold (gościnnie Wentworth Miller), The Ray (gościnnie Russell Tovey), Felicity Smoak (Emily Bett Rickards), Iris West i Alex Danvers (Chyler Leigh), aby zająć groźnymi złoczyńcami. Najpotężniejsi bohaterowie Ziemi - Green Arrow (Stephen Amell), Supergirl (Melissa Benoist), Flash (Grant Gustin) i White Canary (Caity Lotz) - prowadzą swoje drużyny do bitwy, aby ocalić świat.


"Arrow": Promo odcinka 6x06 "Promises Kept"

Cyberius, KT,2017-11-10 18:26:04"Arrow": Oficjalny opis odcinka 6x06 "Promises Kept" - SPOILERY!!!

Kuba, KT,2017-10-29 13:11:26

OLIVER PODEJMUJE WAŻNĄ DECYZJĘ - Jako, że Slade (gościnna gwiazda, Manu Bennett) nadal odkrywa wskazówki dotyczące ostatnich kilku lat swojego syna, Oliver (Stephan Amell) podejmuje ważną decyzję. Tymczasem Green Arrow (David Ramsey) prowadzi zespół do walki ze "Smokiem" który dokonuje kradzieży cennego ładunku nowoczesnej technologii w Star City."Arrow" : Oficjalny opis odcinka 6x05 "Deathstroke Returns"

Robert, KT,2017-10-21 22:24:32

SLADE POWRACA - Slade (Manu Bennett) zwraca się z prośbą do Olivera (Stephan Amell) o pomoc w wyśledzeniu jego syna. Kiedy dowiadują się, że Joe (gościnnie William Franklyn-Miller) został uwięziony przez najemników, ich misja ratunkowa komplikuje się przez straszne odkrycie które mogą zniweczyć nadzieje Slade. Tymczasem Vigilante pojawia się ponownie w Star City. 


"Wielki crossover" : Prometheus oficjalnie powraca ! Ale Josh Seggara już nie...

Robert, KT,2017-10-04 15:41:56

Fani byli bardzo podekscytowani kiedy na oficjalnym plakacie wielkiego crossoveru obok Dark Arrowa, Dark Flasha i Overgirl w drużynie złoczyńców z Earth-X ujrzeli Prometheusa. Teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że faktycznie, główny złoczyńca 5 sezonu "Arrow" powróci w wielkim, 4-odcinkowym crossoverze. Jednak, niestety, najpewniej nie zagra go uwielbiany przez fanów Josh Seggara.

Jest to zdecydowanie cios dla fanów aktora, a tych po ostatnim finale jest naprawdę wielu. Póki co nie wiemy kto zagra Prometheusa, wiemy jednak, że jego nazistowska wersja z Earth-X ma być znacznie, znacznie groźniejsza niż tak z Earth-1.

Głównymi typami fanów do obsadzenia kostiumu Prometheusa są Tommy Merlyn (Colin Donnel), Malcolm Merlyn (John Barrowman), Quentin Lance (Paul Blackthorne), Roy Harper (Colton Haynes) lub Robert Queen (Jim Sheridan). Jak będzie naprawdę? Dowiemy się zapewne dopiero 27 listopada (chyba, że wycieki zdjęć z planu dadzą nam odpowiedź nieco szybciej).


nowsze wpisy    starsze wpisy

 
    
              HeroesMovies:   Redakcja  |  O Nas  |  Kontakt  |  Pliki Cookies

Layout By Darksin   Copyright by HeroesMovies.pl © 2011-2013

Wszystkie grafiki wykorzystane na Portalu HeroesMovies.pl są własnością DC Comics i Marvel Comics. Mają one na celu jedynie popularyzowanie
tematyki komiksowo-filmowej w Polsce. HeroesMovies.pl nie odnosi żadnych korzyści majątkowych z ich tytułu.