Arrow - Heroes Movies
facebook
     
Strona główna | Forum | Redakcja | O Nas | Kontakt

Crisis on Earth X - Oficjalny opis tegorocznego crossovera Arrowverse

Smolek, KT,2017-11-14 15:23:09

Stacja CW opublikowała oficjalny opis tegorocznego crossovera Arrowverse, zatytułowanego "Crisis on Earth-X". Crossover rozpocznie 27 listopada (najpierw w odcinku "Supergirl", następnie będzie kontynuowany w "Arrow"), a zakończy 28 listopada (trzecia część crossovera będzie miała miejsce w serialu "The Flash", a czwarta ostatnia w "Legends of Tomorrow").

Ślub Barry’ego (Grant Gustin) i Iris (Candice Patton) zbiera cały gang razem, ale wszystko idzie nie tak, kiedy złoczyńcy z Ziemi-X atakują ceremonię. Wszyscy superbohaterowie zbierają się razem z pomocą swoich super przyjaciół, takich jak Citizen Cold (gościnnie Wentworth Miller), The Ray (gościnnie Russell Tovey), Felicity Smoak (Emily Bett Rickards), Iris West i Alex Danvers (Chyler Leigh), aby zająć groźnymi złoczyńcami. Najpotężniejsi bohaterowie Ziemi - Green Arrow (Stephen Amell), Supergirl (Melissa Benoist), Flash (Grant Gustin) i White Canary (Caity Lotz) - prowadzą swoje drużyny do bitwy, aby ocalić świat.


"Arrow": Promo odcinka 6x06 "Promises Kept"

Cyberius, KT,2017-11-10 18:26:04"Arrow": Oficjalny opis odcinka 6x06 "Promises Kept" - SPOILERY!!!

Kuba, KT,2017-10-29 13:11:26

OLIVER PODEJMUJE WAŻNĄ DECYZJĘ - Jako, że Slade (gościnna gwiazda, Manu Bennett) nadal odkrywa wskazówki dotyczące ostatnich kilku lat swojego syna, Oliver (Stephan Amell) podejmuje ważną decyzję. Tymczasem Green Arrow (David Ramsey) prowadzi zespół do walki ze "Smokiem" który dokonuje kradzieży cennego ładunku nowoczesnej technologii w Star City."Arrow" : Oficjalny opis odcinka 6x05 "Deathstroke Returns"

Robert, KT,2017-10-21 22:24:32

SLADE POWRACA - Slade (Manu Bennett) zwraca się z prośbą do Olivera (Stephan Amell) o pomoc w wyśledzeniu jego syna. Kiedy dowiadują się, że Joe (gościnnie William Franklyn-Miller) został uwięziony przez najemników, ich misja ratunkowa komplikuje się przez straszne odkrycie które mogą zniweczyć nadzieje Slade. Tymczasem Vigilante pojawia się ponownie w Star City. 


"Wielki crossover" : Prometheus oficjalnie powraca ! Ale Josh Seggara już nie...

Robert, KT,2017-10-04 15:41:56

Fani byli bardzo podekscytowani kiedy na oficjalnym plakacie wielkiego crossoveru obok Dark Arrowa, Dark Flasha i Overgirl w drużynie złoczyńców z Earth-X ujrzeli Prometheusa. Teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzenie, że faktycznie, główny złoczyńca 5 sezonu "Arrow" powróci w wielkim, 4-odcinkowym crossoverze. Jednak, niestety, najpewniej nie zagra go uwielbiany przez fanów Josh Seggara.

Jest to zdecydowanie cios dla fanów aktora, a tych po ostatnim finale jest naprawdę wielu. Póki co nie wiemy kto zagra Prometheusa, wiemy jednak, że jego nazistowska wersja z Earth-X ma być znacznie, znacznie groźniejsza niż tak z Earth-1.

Głównymi typami fanów do obsadzenia kostiumu Prometheusa są Tommy Merlyn (Colin Donnel), Malcolm Merlyn (John Barrowman), Quentin Lance (Paul Blackthorne), Roy Harper (Colton Haynes) lub Robert Queen (Jim Sheridan). Jak będzie naprawdę? Dowiemy się zapewne dopiero 27 listopada (chyba, że wycieki zdjęć z planu dadzą nam odpowiedź nieco szybciej).


"Arrow": Zobacz wpadki z planu 5. sezonu

Smolek, KT,2017-09-27 16:26:21Stephen Amell o "Crisis on Earth-X": "największe przedsięwzięcie w karierze!", parę smaczków

Robert, KT,2017-09-23 20:09:00

News o crossoverze seriali CW znów rozbudził wyobraźnię fanów wywołując liczne spekulacje. Za pośrednictwem portali społecznościowych do całego wydarzenia odniósł się także Stephan Amell, odtwórca roli Green Arrowa. Na swoim profilu na Facebooku udostępnił oficjalny plakat wydarzenia i stwierdził, że będzie to "Największe przedsięwzięcie w jego karierze". Potwierdził także swoją wielką gotowość do pracy.

W komentarzach wielu fanów wyraziło swoje niezadowolenie z faktu, że na plakacie nie ma ani Diggla (David Ramse), Felicity (Emilly Bett Rickards) ani Thei (Willa Holland). Aktor odniósł się również do tego:

Więcej >>


"Arrow" : Znamy kolejną postać która na pewno przeżyła wybuch na Lian Yu !!! [SPOILERY]

Robert, KT,2017-09-23 17:52:30

Finał 5 sezonu "Arrow" zakończył się wielkim crossoverem. Adrian Chase zabijając się doprowadził do detonacji setek (jeśli nie tysięcy) wybuchowych materiałów porozkładanych na całym Lian Yu. Na wyspie w tym czasie przebywali : Felicity, Diggle, Theia, Lance, Samantha, Wild Dog, Black Canary, Nyssa al Ghul, Deathstroke, , Mr. Terrefic, Artemis, Talia al Ghul.

Twórcy bardzo starają się ukryć przed nami kto dokładnie przetrwał wybuchowy finał, wiemy, że na pewno w 6 serii powrócą Dinah, Rene oraz Slade. Teraz jednak poznaliśmy dzięki wyciekowi z planu kolejną postać która przeżyła (zdjęcie pochodzi z planu 7 odcinka)...


Wiecej >> Uwaga Spoilery !!


"Arrow": Nowe promo 6. sezonu

Smolek, KT,2017-09-14 22:18:02"Arrow": Manu Bennett jako Slade na zdjęciu z planu 5. odcinka

Smolek, KT,2017-09-02 14:01:20

24 sierpnia rozpoczęły się zdjęcia do 5. odcinka szóstego sezonu Arrow", pt. "Deathstroke Returns", w którym rozpocznie się dwuodcinkowa historia o Sladzie. Aktor, Manu Bennett opublikował dzisiaj zdjęcie z planu, na którym widzimy Slade'a. Z kolei, kilka dni temu, aktor opublikował zdjęcie Stephena Amella jako Green Arrowa z planu tego samego odcinka.nowsze wpisy    starsze wpisy

 
    
              HeroesMovies:   Redakcja  |  O Nas  |  Kontakt  |  Pliki Cookies

Layout By Darksin   Copyright by HeroesMovies.pl © 2011-2013

Wszystkie grafiki wykorzystane na Portalu HeroesMovies.pl są własnością DC Comics i Marvel Comics. Mają one na celu jedynie popularyzowanie
tematyki komiksowo-filmowej w Polsce. HeroesMovies.pl nie odnosi żadnych korzyści majątkowych z ich tytułu.